Plisy Olsztyn

Plisy Okienne

już od 53 zł brutto

Plisy okienne to bardzo nowoczesne i uniwersalne a zarazem niedrogie rozwiązanie.

Poprzez odpowiedni dobór materiału jak np. powłoka izolująca przed nadmiernym ciepłem w pokoju dziecięcym, po materiały dedykowane do pomieszczeń o wysokim stopniu zawilgocenia jak łazienka czy też materiały firanowe jako alternatywa dla klasycznych firan, lub materiały o wysokiej gramaturze dla całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, możemy uzyskać efekt końcowy zgodny z naszymi preferencjami.

Wysokość materiału plisy może być dowolnie regulowana - w tym wypadku dosłownie, ponieważ plisy w przeciwieństwie do klasycznych rolet materiałowych, rolet dzień i noc, rolet rzymskich dają możliwość oprócz klasycznej regulacji (dół - góra) oferują dodatkową opcję (góra - dół) regulacji górnej co oznacza, że dolna część okna może pozostać zasłonięta dzięki systemowi zapięć dolnych a tylko górna część plisy odsłania nam górną część światła okna w zależności od intensywności promieni słonecznych. Plisa okienna pozwala za dnia wpuścić maksymalną ilość światła dziennego oraz ciepła słonecznego do pomieszczenia lub po prostu maksymalnie je ograniczyć pozostawiając ten komfort wyboru osobie przebywającej w danym pomieszczeniu.

Dodatkowo plisy oferują możliwość wykonania w nietypowych kształtach okien jak okno trójkątne, prostokątne, owalne itp. lub idealnego dopasowania do okien uchylnych.

Każda plisa okienna wykonywana jest na indywidualne zamówienie adekwatnie do dokonanego przez nas pomiaru okna aby dopasowanie plisy z oknem było wręcz idealne.

• wybór blisko z 300 materiałów plisowanych
• 12 kolorów profili plis dla idealnego dopasowania do koloru Twojej stolarki okiennej
• montaż plisy do listwy przyszybowej lub montaż bezinwazyjny
• dodatkowy system prowadnic żyłkowych przy oknach uchylnych dla większej stabilizacji
• dwa uchwyty profili plisy co pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE I SPRAWDŹ NASZE NISKIE CENY !!!

Przewiń do góry