Rolety Rzymskie Olsztyn

już od 199 zł brutto

JESTEŚMY PRODUCENTEM ROLET RZYMSKICH
(posiadamy własną szwalnię)

Rolety rzymskie to w pierwszej kolejności dekoracja a dopiero w drugiej funkcjonalność w postaci regulacji dopływu światła słonecznego. Jest to połączenie rolety materiałowej z firaną lub zasłoną.

Poprzez odpowiedni dobór materiału zasłonowego rolety rzymskiej możemy osiągnąć całkowite zaciemnienie lub częściową przeźroczystość stosując odpowiednią tkaninę firanową.

Wysokość materiału rolety materiałowej płynnie i szybko regulujemy dzięki zastosowanemu systemowi podnoszenia oraz rolety rzymskieopuszczania rolety rzymskiej. Przy naszych realizacjach stosujemy jedynie pełne i markowe mechanizmy łańcuszkowo-kasetowe, które charakteryzują się bezawaryjnością oraz długowiecznością zastosowanych podzespołów, co umożliwia bezproblemową późniejszą obsługę i użytkowanie rolety rzymskiej jak np. pranie tkaniny, czy założenie nowej tkaniny na mechanizm (nie stosujemy najtańszych i najprostszych mechanizmów opartych na tzw. mechanizmie sznurkowym). Dodatkowo zamawiając roletę rzymską mamy wpływ na umiejscowienie systemu regulacji rolety rzymskiej - z prawej, bądź z lewej strony rolety w zależności od naszych preferencji.
Bardzo szeroki wybór tkanin dekoracyjnych od motywów bajkowych dedykowanych do pokojów dziecięcych po tkaniny dedykowane do sypialni, czy też pokojów dziennych.

Każda roleta rzymska szyta jest na indywidualne zamówienie adekwatnie do dokonanego przez nas pomiaru okna aby dopasowanie rolety rzymskiej z oknem było wręcz idealne.

• wybór blisko z kilku tysięcy tkanin zarówno zasłonowych jak i firanowych
• montaż rolety rzymskiej inwazyjny lub montaż bezinwazyjny
• indywidualny dobór formy wykończenia rolet rzymskich ustalany z Klientem

Przewiń do góry